راهنمای فعال سازي خدمات كارت حوزه هاي علميه  به شرح ذیل می ­باشد

 

1.    افرادی که کد مرکز خدمات دارند (دارای پرونده فعال در مرکز خدمات)، برای ورود به سایت مرکز خدمات درصورتی که آدرس سایت (www.csis.ir ) را در اختیار دارید، در نوارابزار تایپ کرده و سپس وارد سایت می­ شوید. درغیر این صورت در موتورهای جستجوگر اینترنتی به فارسی مرکز خدمات حوزه های علمیه را تایپ نموده و با کلیک بر روی آن وارد سایت مرکز خدمات حوزه های علمیه خواهید شد. تصویر شماره 1 صفحه اصلی سایت و آدرس آن  را نشان می­ دهد. سپس برای استفاده از خدمات بیمه تکمیلی درمان، بیمه اتومبیل و ... وارد سامانه سخا می ­شوید. سمت چپ تصویر شماره 1 سامانه سخا مشخص شده است.

تصویر شماره 1

2.    سپس با کلیک بر روی سامانه سخا در تصویر بالا صفحه ورود به سامانه برای شما باز خواهد شد. درصورتی که قبلا در سامانه سخا ثبت نام کرده باشید کلمه عبور جهت ورود به سامانه از طریق پیامک برایتان ارسال شده است، کد مرکز خدمات و کلمه عبور دریافتی را در جایگاه خود وارد نمائید و سپس با کلیک بر روی تائید به سامانه سخا وارد شوید. در صورتی که قبلا در سامانه سخا ثبت نام نکرده اید و یا کلمه عبور خود را فراموش نموده اید با کلیک بر روی قسمت مشخص و طی مراحل نسبت به ثبت نام در سامانه و دریافت کلمه عبور اقدام نمائید. در تصویر شماره2 و شماره3 این مراحل مشخص شده است. 

تصویر شماره2

تصویر شماره 3

 

3.    با ورود به سامانه سخا صفحه اصلی سامانه باز خواهد شد که شامل خدمات متعددی است که برخی از آنها مخصوص خواهران می­ باشد. تصویر شماره 4 صفحه اصلی سامانه سخا می باشد.

تصویر شماره4

 

خدمات کارت

مرکز خدمات حوزه های علمیه از سال گذشته اقدام به صدور خدمات کارت برای کلیه افرادی که دارای کدمرکز خدمات هستند، نموده است. و بر طبق ضوابط اعلام شده ارائه تسهیلات را مشروط به داشتن خدمات کارت نموده است؛ لذا کلیه افرادی که دارای خدمات کارت می­ باشند موظف به فعال نمودن آن از طریق سایت مرکز خدمات هستند.

راهنمای فعال نمودن خدمات کارت

4.    پس از ورود به صفحه اصلی سامانه سخا، یکی از آیکن ها، آیکن صندوق قرض الحسنه می باشد. با کلیک بر روی این قسمت وارد صفحه قرض الحسنه مرکز خدمات خواهید شد. تصویر شماره 5 این صفحه را نمایش می­ دهد. 

تصوير شماره5

 

5.    پس از ورود به صفحه قرض الحسنه آیکن های مرتبط با این بخش نمایش داده می شود که یکی از آنها خدمات کارت است. (تصویر شماره6) 

تصویر شماره 6

 

6.    پس از ورود به بخش خدمات کارت سه آیکن نمایش داده می­ شود با کلیک بر روی تایید شماره کارت وارد بخش تائید خدمات کارت خواهیدشد. (تصویر شماره7)

تصویر شماره 7

7.    پس از ورود به بخش تایید خدمات کارت 8 رقم انتهای خدمات کارت دریافتی از سوی مرکز خدمات و تاریخ انقضای آن را در قسمت مشخص شده در تصویر شماره 8 وارد نمائید و سپس با کلیک  بر روی بررسی و تأیید نام و نام خانوادگی نمایش داده شد، خدمات کارت خود را تأیید نهایی نمائید. 

تصویر شماره 8

فایل pdfراهنمای تصویری در ذیل قابل دریافت می باشد.
   دانلود : راهنمای_فعالسازی_خدمات_کارت_.pdf           حجم فایل 1013 KB

آمار بازدید

  • بازدید این صفحه : 7721

  • بازدید امروز : 31

  • کل بازدید : 911595

  • بازدیدکنندگان آنلاين : 1

اطلاعات تماس

  • آدرس: خیابان کوی نصر(گیشای سابق)-نبش فاضل شرقی-پلاک 19

  • تلفن: 88241491-88240932

  • نمابر: 88484803

  •                

صفحه اصلی|درباره ما|تماس با ما

.تمامی حقوق این سایت متعلق به مدرسه علمیه الزهرا علیها السلام می باشد