راهنمای ورود به سایت مرکز خدمات حوزه های علمیه و خىمات بيمه تكميلي  به شرح ذیل می ­باشد

 

1.    افرادی که کد مرکز خدمات دارند (دارای پرونده فعال در مرکز خدمات)، برای ورود به سایت مرکز خدمات درصورتی که آدرس سایت (www.csis.ir ) را در اختیار دارید، در نوارابزار تایپ کرده و سپس وارد سایت می­ شوید. درغیر این صورت در موتورهای جستجوگر اینترنتی به فارسی مرکز خدمات حوزه های علمیه را تایپ نموده و با کلیک بر روی آن وارد سایت مرکز خدمات حوزه های علمیه خواهید شد. تصویر شماره 1 صفحه اصلی سایت و آدرس آن  را نشان می­ دهد. سپس برای استفاده از خدمات بیمه تکمیلی درمان، بیمه اتومبیل و ... وارد سامانه سخا می ­شوید. سمت چپ تصویر شماره 1 سامانه سخا مشخص شده است.

تصویر شماره 1

2.    سپس با کلیک بر روی سامانه سخا در تصویر بالا صفحه ورود به سامانه برای شما باز خواهد شد. درصورتی که قبلا در سامانه سخا ثبت نام کرده باشید کلمه عبور جهت ورود به سامانه از طریق پیامک برایتان ارسال شده است، کد مرکز خدمات و کلمه عبور دریافتی را در جایگاه خود وارد نمائید و سپس با کلیک بر روی تائید به سامانه سخا وارد شوید. در صورتی که قبلا در سامانه سخا ثبت نام نکرده اید و یا کلمه عبور خود را فراموش نموده اید با کلیک بر روی قسمت مشخص و طی مراحل نسبت به ثبت نام در سامانه و دریافت کلمه عبور اقدام نمائید. در تصویر شماره2 و شماره3 این مراحل مشخص شده است. 

تصویر شماره2

تصویر شماره 3

 

3.    با ورود به سامانه سخا صفحه اصلی سامانه باز خواهد شد که شامل خدمات متعددی است که برخی از آنها مخصوص خواهران می­ باشد. تصویر شماره 4 صفحه اصلی سامانه سخا می باشد.

تصویر شماره4


4.    با کلیک بر روی تسهیلات بیمه که در تصویر شماره5 مشخص شده است وارد خدمات بیمه خواهید شد. 

تصویر شماره 5

5.    بعد از ورود به خدمات بیمه، آیکن های متعدد بیمه در صفحه نمایش داده می ­شود. با کلیک بر روی آیکن بیمه تکمیلی و عمر که در تصویر شماره 6 نمایش داده می ­شود وارد صفحه خدمات بیمه خواهید شد. لازم به ذکر است بدانید استفاده از خدمات بیمه مخصوص کسانی است که ثبت نام بیمه تکمیلی و پرداخت حق بیمه را انجام داده باشند؛ لذا افرادی که اقدام به ثبت نام بیمه تکمیلی ننموده اند ابتدا باید روی آیکن ثبت نام بیمه کلیک نماید و اقدام به ثبت نام و پرداخت حق بیمه به صورت آنلاین نمایند. آیکن شرایط و تعهدات بیمه که در همین صفحه مشخص گردیده جهت اطلاع افراد از  شرایط و تعهدات بیمه تکمیلی درمان  و بیمه اتومبیل می باشد؛ لذا جهت اطلاع از شرایط بیمه، با کلیک بر روی آیکن و دانلود فایلpdf با تعهدات و شرایط بیمه آشنا شوید. تصویر شماره 7 این صفحه را نمایش می­ دهد.

تصویر شماره 6

تصویر شماره 7

فایل pdfراهنمای تصویری در ذیل قابل دریافت می باشد.
   دانلود : راهنمای_ورود_به_سامانه_سخا_و_خدمات_بیمه.pdf           حجم فایل 956 KB

آمار بازدید

  • بازدید این صفحه : 6134

  • بازدید امروز : 45

  • کل بازدید : 911609

  • بازدیدکنندگان آنلاين : 2

اطلاعات تماس

  • آدرس: خیابان کوی نصر(گیشای سابق)-نبش فاضل شرقی-پلاک 19

  • تلفن: 88241491-88240932

  • نمابر: 88484803

  •                

صفحه اصلی|درباره ما|تماس با ما

.تمامی حقوق این سایت متعلق به مدرسه علمیه الزهرا علیها السلام می باشد